Aktuálna zimná denná pleťová rutina

Je to tu. Čím sa čistím a natieram teraz v zime, aké produkty používam a v akom poradí, všetko zistíte ak si pozriete nasledujúce video. A ak sa vám náhodou zapáči, ako v ňom vyzerám, pozrite si aj video môjho sofistikovaného nude makeupu a dozviete sa, ako som sa k tomuto typu vzhľadu dopracovala. 

Vo videu som spomenula tieto produkty:

Institut Esthederm - Hydra-Replenishing Cleansing Milk 
Institut Esthederm - Hydra-Replenishing Fresh Lotion
Benton - Aloe BHA Skin Toner
L´Oréal - Hydra Fresh Genius, Multi-active genius water
Vichy - Aqualia Thermal Serum
Ziaja - anti-puff eye gel sage/provitamin B5
La Roche-Posay - Toleriane Ultra nuit
La Roche-Posay - Redermic C 
Ziaja - Ulga, ochranný denný krém posilňujúci cievy na citlivú pleť SPF20 
Acca Kappa - Natural Lip Balm

AKTUALIZÁCIA 13.1.2017 : Keďže vzorka Redermic C sa mi už minula, prešla som na vzorky Biodermy Sensibio Light a v mrazoch aj Rich. Striedam ich s CeraVe Facial Moisturizing Lotion PM, ktorý napriek tomu, že je PM používam aj cez deň. Vždy naňho ale idem ešte so spomínaným Ziaja SPF 20, alebo CC krémom Bourjois SPF 15. Len fakt, že mám ešte plný sáčok vzoriek od LRP a NUXE ma brzdí, aby som si nekúpila nejaký nový denný krém, ale utešujem sa pravdepodobnou dodávkou kozmetiky z Japonska vo februári. Jaj!  

Ešte poznámka k Redermicu C: V synergii s ostatnými produktami, ktoré som podeň použila po zaschnutí žmolkoval a pri nanášaní makeupu štetcom ma tým privádzal do zúrivosti. Či to robí aj nanesený iba priamo na vyčistenú pleť posúdiť neviem, neskúšala som. Ja potrebujem vrstvy. Umyť sa a naniesť si na tvár iba JEDEN krém, to nie je nič pre mňa.   

 

Chcete sa niečo spýtať? Máte pre mňa tip, alebo radu? Sem s nimi. 
Ak sa vám video páčilo alebo zdalo poučné, vyjadrite to! Kliknite na srdcko vpravo. Vám sa uľaví a mne urobíte radosť ;)