Ako si vybudovať kozmetický šatník

Celý život sa učíme. Nechce sa vám? Mhm...blbé...

Poznanie je totiž jedným z najväčších pôžitkov pozemského života. Zostane vám aj ak stratíte priateľov, prácu, či nebodaj životného partnera. Učiť sa môžete stále a všeličo, prečo by ste sa teda nepriučili čomusi o kozmetike, ak vám to môže zmeniť fejs?

Ja sa učím v jednom kuse a najviac ma teší keď vidím ako mi získané vedomosti prinášajú ovocie. Tak ako nám napríklad cudzie jazyky pootvoria dvere do sveta a k iným kultúram, tak nám kozmetické vedomosti pomáhajú pochopiť prečo veci fungujú, tak ako fungujú.

S nimi v hlave si už potom jednoducho vyskladáte svoju vlastnú efektívnu kozmetickú rutinu. Bez Oriflame, Mary Kay, Nu Skin, Artistry a Avon lady, bez predavačiek v drogérii, bez kozmetičiek, bez lekárov. Nevravím, že ich odporúčania nemáte počúvať, alebo sa ich radami inšpirovať, alebo že všetky vyššie spomenuté značky nemajú vo svojej ponuke žiaden dobrý produkt, (*little "hejtik" never kills nobody), bol to len príííklad. Základ však musíte mať vo vlastnej hlave. 

Ste spokojní s vašim aktuálnym kozmetickým šatníkom? Výborne. Potom ho len s rozumom i citom dopĺňajte, a pokojne si dovoľte aj dajaké úlety. Život je predsa aj o zábave. Odmenou vám bude pohľad do zrkadla. 

Krásnu a zdravú pleť vám želám ♡
Vaša ZZ.